O firmie Praca Pomoc Kontakt
 

   


Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie dedykowanego oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Gotowe dostępne na rynku programy są z reguły niedostosowane do indywidualnych potrzeb firm m.in. ze względu na brak możliwości realizacji konkretnych, specjalistycznych zadań lub nadmiar zupełnie nieprzydatnych funkcji utrudniający pracę.

Wychodząc na przeciw tym potrzebom oferujemy wykonanie i wdrożenie oprogramowania dedykowanego, a więc dostosowanego do indywidualnych wymagań firmy.

Systemy informatyczne wspomagające zarządzanie pozwalają na integrację i usprawnienie na szczeblu operacyjnym, kierowniczym i strategicznym kluczowych procesów firmy: finansów, produkcji, logistyki i dystrybucji, usług, marketingu, zarządzania projektami, zasobów ludzkich (kadry i płace) i raportowania. Proponowane rozwiązania mają budowę modułową - poszczególne moduły wzajemnie ze sobą połączone stanowią jeden zintegrowany system, a ich konfiguracja zależy od potrzeb Klienta, który decyduje, jakie obszary działalności chce wspomagać.

Tworzone przez nas programy charakteryzuje przejrzysty, łatwy w obsłudze, funkcjonalny i nowoczesny interfejs użytkownika, adekwatny do zadań, jakie ma spełniać. Ścisła współpraca z klientem w trakcie realizacji projektu ma służyć idealnemu dostosowanie programu do potrzeb firmy.W przypadku wątpliwości służymy radą i sugerujemy najlepsze rozwiązania.

Tworzone przez nas projekty przeznaczone są dla różnych systemów operacyjnych Windows i Linux. W swojej pracy używamy nowoczesnych narzędzi oraz programów do których należy zaliczyć min. Microsoft Visual C++ i C#, PHP, ASP, bazy danych MSSQL, MySQL, PostgreSQL, Firebird oraz serwerów wersjonowania kodu. 
Mapa serwisu Polityka prywatnosci Strefa klienta All Rights Reserved 2006 © Softico.pl